Як відучити кота мітити територію?

Як відучити кота мітити територію?

Як же це правильно зробити? Звичайно ж, кіт не зрозуміє ваших криків або ж ударів тапком. Також категорично забороняється використовувати метод «тикання носом», так як кіт відчує свій запах і подумає, що це його місце і тепер йому там можна знову мітити територію, а цього нам не потрібно. Якщо помітили кота, який збирається мітити територію, то тоді необхідно перейти до рішучих дій. Для початку візьміть його за шкірку і підніміть вгору. В основному коти відразу ж підтискають хвіст до тулуба і спокійно висять. Якщо ваш кіт так і зробив, то це дуже навіть добре.

met1

А якщо ваш кіт намагається вирватися з рук, то постарайтеся його утримати, подібна процедура може зайняти кілька хвилин. Буде нестрашно, якщо вам хтось допоможе тримати тварину. А тепер вам необхідно згадати три речі: Для початку згадайте, як коти шиплять перед бійкою. Перед тим як вчити кота потренируйтесь, так як ваш звук повинен бути схожий на щось подібне до «ф», «ш» чи «х».

met2

А тепер згадайте, як кіт під час бійки б’ється лапою. А тепер третє і, мабуть, найголовніше, треба дуже сильно розсердитися на кота, щоб він відчув, що в даному випадку він не має рації і тепер йому загрожує небезпека. Після того як ви згадали ці три правила, можете приступати до перевиховання кота. Для початку почніть шипіти і злитись на кота, як це робить він. Чергуйте це з легкими ударами пальців рук по його морді так, як він робить це під час бійки. Звичайно ж, кіт почне закривати очі і намагатися вирватися з ваших рук, але ви не повинні відступати, а потрібно продовжувати відбивати у нього право господаря будинку.