Екзотичний короткошерстий кіт – особливості породи

ekzot

Загальний вигляд і розміри екзотичної короткошерстої кішки

Тип екзотичних короткошерстих повинен відповідати стандарту, встановленому для перських котів, але з короткою бархатною шерстю.

Тіло середньокрупне, кремезне і низько посаджене. Широке в грудях, масивне в плечах і крижах. Спина пряма. Кінцівки короткі, товсті, масивні; передні – прямі. Лапи великі, круглі і міцні. Голова широка, кругла, масивна, на короткій товстій шиї. Морда кругла з привітним виразом. Щоки повні, підборіддя добре розвинене. Вуха маленькі, із закругленими кінчиками, широко розставлені і низько посаджені, нахилені вперед. Хвіст короткий, товстий, прямий, в спокійному стані опущений вниз. З закругленими кінчиками, без заломів.

Очі круглі, яскраві, виразні, трохи широко розставлені. Завжди відповідають забарвленню шерсті.

Екзотична короткошерста була виведена за бажанням заводчиків, які прагнули отримати кішку персидського типу з короткою шерстю. Спочатку персидських кішок схрещували як з американськими короткошерстими, так і з бірманськими, але тепер обмежуються тільки короткошерстими.

З 1966 року гібриди стали називатися екзотичними короткошерстими і з’явилися на американських виставках. Здорові, ласкаві, не потребують особливого догляду, коти цієї породи набувають все більшої популярності, а на виставковому помості доставляють радість всім, хто з ними стикається.

Характер екзотичного короткошерстого кота

Екзот – це продовження перського кота, тому всі основні характеристики екзотичний кіт перейняв саме у цього представника котячих. Тому, характер екзотичних короткошерстих котів відрізняється особливою м’якістю і кокетством, напевно, таким же м’яким, як і його шерсть. Всі без винятку представники цієї породи відрізняються неймовірною грайливістю. Екзоти – любителі всіляких проявів ласки, тому навіть якщо Ви потягнете котика за його товстенький хвостик, він зрадіє цьому і буде розцінювати як поштовх до нової гри.

Розглядаючи характеристику екзотичних короткошерстних котів варто відзначити, що екзотичний короткошерстий не відноситься до тих котів, які показують свій характер. Ця тварина просто створеноа для того, щоб тішити своїх господарів і дарувати їм позитивні емоції. Ви ж тільки подивіться на цей клубочок щастя! М’який, поступливий, як плюшева іграшка. Характер екзотичних короткошерстих котів ідеальний для будинку, адже після важкого насиченого дня хочеться отримувати тільки позитивні емоції.