Як знайти взаємовідносини з собакою?
Ви вирішили привести в будинок собаку. Все вже обдумано: і порода, і стать, і то, для чого власне собака виявляється в будинку. Саме час зупинитися і подумати про самого собаку. Адже ця істота має такі ж права на повноцінне життя, як і ми, але його сприйняття світу значно відрізняється від нашого. Просто необхідно знати, що ж йому потрібно, крім їжі та пиття. Потрібно трохи підучиться, побільше дізнатися про цю істоту, яка, як мінімум, десять років буде жити з вами.

Неодмінно знайдеться поруч з вами умілець, який покаже, як смикати собаку за поводок по команді "поруч", покаже, як позбавиться від докучань собаки, коли вона вам заважає, і навчить вас, якщо при мінімальних знаннях має ще й артистизмом, отримувати задоволення від того, що ваша собака кусає помічника дресирувальника за різні частини тіла на заняттях. При такому навчанні основна ставка робиться на агресію, як собаки, так і її господаря.
З собакою потрібно поводитись лагідно, про це неодмінно потрібно не забути як тільки собака поселиться в новій оселі, адже тут для неї все буде нове. Ні в якому разі не лайте собаку в перші тижні поселення її у вашу домівку. В перші тижні їй буде властиво лаяти, не сидіти на місці а інколи й агресивно ставитись до Вас. Прийміть це у собаки стрес , її щойно забрали від матусі , яка оберігала кожен її крок.Так вона вчиться самостійно поводитися і мати свій особистий характер.

І найважливіше- варіант радісної глибокої слухняності, варіант абсолютного розкриття можливостей собаки і любові господаря до свого вихованця можливий лише за однієї умови. Все навчання будується на принципі, згідно з яким собака завжди отримує задоволення від виконуваних дій, задоволення, що виходить в основному від господаря. Описаний варіант - європейська методика тренувань, по якій готуються собаки до випробувань по міжнародній системі нормативів (IPO).
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!








