П’ять причин купити корм Royal Canin для котів

Розроблений французьким виробником корм для котів із назвою Royal Canin є найбільш відомим і поширеним серед товарів для тварин, представлених на українському ринку. Це пов’язано як із гучною назвою бренду, так і безпосередньо зі споживчими властивостями, що задовольняють усі харчові потреби тварин та стандарти якості. Численні опитування, проведені серед покупців, дозволили визначити основні чинники популярності цього продукту.

Широкий асортимент

Виробник пропонує багато варіантів харчування для пухнастих улюбленців. У продажу можна знайти корм для котів Роял Канін, що оптимально підходить для різних потреб:

  1. для кошенят, дорослих і тварин похилого віку;
  2. для різних порід;
  3. для стерилізованих та домашніх вихованців;
  4. активним тваринам і тим, що перебувають на вулиці;
  5. вибагливим котикам та з особливими потребами в харчуванні;
  6. для виведення шерсті.

Окрему категорію складають продукти для профілактики різних захворювань, сечокам’яної хвороби, проблем зі шкірою, зубами та кістками. Для тварин, які схильні до алергії, розроблено спеціальні раціони з нешкідливих інгредієнтів.

Збалансований склад і якість продуктів

Досвідчені фахівці ретельно складають рецепти раціонів, підбираючи оптимальні інгредієнти та їх співвідношення для котів різних порід і вікових груп. Найголовніше, в кормах Роял Канін містяться лише натуральні продукти. Повна відсутність штучних консервантів, барвників, підсилювачів смаку та запаху — це принципова позиція виробника.

Кожен вид корму складається з понад п’ятдесяти корисних для здоров’я речовин. Витримані точні пропорції білків, жирів і вуглеводів, яких потребує конкретна категорія тварин. Додано всі необхідні вітаміни та мікроелементи.

Відповідність стандартам

Контроль якості в Західній Європі значно суворіший, ніж в інших країнах світу. Кожен корм Royal Canin для котів має сертифікат ISO про придатність для споживання. Це найвища оцінка, яку може отримати продукт харчування для тварин. Також існують внутрішні стандарти компанії, що забезпечують контроль якості на всіх етапах виробництва.

Довіра до виробника

Під торговельною маркою Royal Canin корм для котів поставляється в Україну вже понад 20 років. Компанія була заснована ветеринарним лікарем, тому в асортименті не лише правильно збалансовані та повні щоденні раціони, а й дієтичні та лікувальні продукти. Це також позитивно впливає на вибір споживачів.

Помірна вартість

Попри високу якість продукції, ціна залишається доступною, на відміну від багатьох елітних продуктів для тварин. Тому корм для котів Роял Канін на сайті MAUDAU купити може практично кожен, хто хоче забезпечити своєму вихованцю повноцінне та здорове харчування. Це досить рідкісний випадок, коли якісний продукт преміумкласу продається за прийнятною вартістю.