Історія породи собак Чау Чау та догляд за ними

Історія породи собак Чау Чау та догляд за ними

Міжнародна назва породи Чау Чау: Chow Chow

Країна: Китай

Рік: 1905

Ріст: 46 см. - 56 см.

Вага: 20 кг. - 32 кг.

Тривалість життя (в роках): 9 – 12

Історія походження породи собак Чау Чау

Експерти давно припускають, що Чау Чау - одна з найстаріших собачих порід, і генетичні випробування довели, що це правда. Вважається, що стародавня порода виникла в Монголії та Північному Китаї, повільно рухаючись на південь з кочових племен Монголії.

Ранні зображення собак, схожі на Чау Чау, з'являються в кераміці та картинах династії Хань (206 до н.е. до 22 р.



н.е.). Як повідомляється, один китайський імператор зберіг 2500 пар Чау Чау, як мисливських собак. На додаток до полювання, собаки були використані для захисту власності власників.

У Китаї ця порода вийшла кількома іменами: чорно-язична собака (Hei shi-tou), собака вовк (Lang gou), ведмідь собака (Xiang gou) і собака кантона (Guangdong gou).

Догляд за Чау Чау

Чау-чау люблять знаходитися в приміщенні, але при цьому багато гуляти, особливо в холодну пору року, коли кругом лежить багато снігу. Тому, сміливо можете завести собаку цієї породи, якщо Ви мешкаєте в квартирі. Чау-чау охайні і не потребують інтенсивних фізичних навантажень. Хоча тривалі прогулянки на свіжому повітрі обожнюють.



Доглядати за незвичною шерстю чау-чау треба ретельно. Привчати до процедур гігієни цуценя треба з раннього віку, щоб потім ці процедури не викликали невдоволення і занепокоєння собаки. Зазвичай чау-чау дуже люблять, коли їх вичісують, це приносить їм задоволення. Щоб шерсть Вашого вихованця була бездоганною, Вам треба придбати: металевий гребінець з зубцями, пуходерку, фен для грумінга, ну і звичайно, спеціальний собачий шампунь. Після миття ретельно вимивайте залишки миючих засобів з поверхні шкіри Чау Чау, щоб надалі не було подразнення. Оберніть ненадовго собаку мохеровим рушником, потім приступіть до сушки шерсті спеціальним феном.

Характер породи Чау Чау

Сьогодні сторожова собака потрапляє в будинок в ролі домашнього улюбленця і стає відмінним компаньйоном. Це собака власник, вона не любить незнайомих гостей і дуже ревниво ставиться до своїх речей. Такі риси характеру можуть стати неприємним сюрпризом для власників, раніше незнайомими з породою. Але Чау Чау також вихований собака. Він не виявляє ні агресії, ні боязкості, а завжди "тримає особу". Собака залишається вірна своїй родині і завжди слідує за господарем.

Вихованці не демонструють свою любов кожному, вони показують слабкість тільки тим, з ким проживають в одному будинку. Новій людині в будинку не варто вимагати уваги від Чау Чау, це не припаде до смаку великому вихованцеві.

Недосвідчені заводчики породи повинні бути готові, що Чау Чау сам може сприйняти когось із домашніх, як чужого. Інші собаки в будинку можуть стати їх ворогами. У кращому випадку ужитися під одним дахом зможуть самка і самець цієї породи. Але спокійним і мирним їх співжиття не можна буде назвати.




Чау чау можна віднести до пасивної породу собак. Їх влаштовує квартирне життя, якщо вони отримують можливість отримати щоденне фізичне навантаження.

Собака може здатися відчуженої і незалежної, але тим не менше вона завжди "тримається на поготові". Якщо в будинку є гості, вона вважає за краще спостерігати за ними, не відходячи від вхідних дверей.

Для правильного розумового і фізичного розвитку Чау Чау, собаку необхідно щодня вигулювати, придумуючи максимально жваві фізичні навантаження.

І хоча ці вихованці злегка пасивні, вони із задоволенням чекають того моменту, коли прийде час для ігор і прогулянок на повітрі.



Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 



Підтримайте ZooSvit.info! Become a Patron!

Лишай у собак
Лишай - неприємне захворювання інфекційного характеру, яке може вражати як людину, так і домашніх собак. Інфекція вражає шкіру, збудником хвороби можуть бути гриби або в...
Чума м’ясоїдних (собак)
Чума м’ясоїдних (Pestis carnivorum, хвороба Карре, чума собак, інфекційна катаральна лихоманка собак) — гостра контагіозна хвороба, що характеризується гарячкою, катарал...
Як знайти взаємопорозуміння  з собакою?
Ви вирішили привести в будинок собаку. Все вже обдумано: і порода, і стать, і то, для чого власне собака виявляється в будинку. Саме час зупинитися і подумати про самого...
Породи собак які здатні поладити з котами
Здавалося б, заводити відразу і собаку, і кошеня нормально, але, на жаль, тут є камінь спотикання: в більшості випадків собаки і кішки не дружать один з одним. І якщо к...
Бельгійська вівчарка грюнендаль - історія походження та цікаві факти
Від інших бельгійських вівчарок відрізняються своїм чорним кольором та напівдовгою шерстю.
Бігль. Догляд та опис породи
Біглей вважають найдавнішою породою собак, яку вивели справжні цінителі полювання - англійці. За часів раннього середньовіччя у аристократії було мало розваг. А найцікав...
Сіамський кіт - історія та догляд
Сіамські коти вважаються одними з найрозумніших і допитливих серед собі подібних домашніх улюбленців. Ця порода досить непередбачувана і схильна до ревнощів. Сіамські к...
Пангасіус – кімнатна мініакула
Завести акулу вдома здається чимось неймовірним. Та існують різновиди акваріумних риб, які дуже схожі на акул, і їх тримають навіть удома. Таким, очевидно, є пангасіус, я...
Тетра конго – недооцінена красива зграйна рибка
Тетри – зазвичай невеликі рибки, як от неони, родостомуси. Тетра конго, яка зустрічається в Африці, трохи більша за інших.
Карликовий краб з Таїланду: умови утримання мікрокраба в акваріумі
Утримання крабів в акваріумі – це ціла окрема тема. Але хочемо розповісти про невеличкого краба, швидше крабика, якого можна спокійно утримувати у домашньому акваріумі.
Живородні рибки в акваріумі: популярні і маловідомі види
Ще з шкільних уроків зоології усі приблизно знають, як відбувається процес розмноження (нерест) рибок – самки відкладають ікру, яку потім запліднюють самці. Та є рибки, я...
Цихлазоми: різновиди, особливості утримання та сумісність
Одними з великих та яскравих риб сімейства Цихлід є цихлазоми. Це велика хижа, але надзвичайно цікава риба для немаленьких акваріумів. Цихлазомам, як і всім цихлідам, при...