Анімалотерапія, або терапія тваринами (зоотерапія) - це позитивний вплив тварин на здоров'я людини. Люди здавна інтуїтивно здогадувалися про благотворний вплив тварин на людину. Наприклад, в Древній Греції вважалося, що бог лікування Асклепій являвся хворим людям в образі собаки і зализував їх рани. У християнстві святих зображували разом з їх вірними супутниками -собаками, які, за легендою, лікували своїх господарів.
А ось в Стародавньому Єгипті вважалося, що кішки не тільки беруть участь в одужанні людини, але ще і володіють надприродними здібностями. А тому до них ставилися як до божеств. А ось самостійним методом лікування зоотерапія стала лише в середині XX століття.
В наші дні позитивний вплив тварин на організм людини визнано Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Яким чином тварини впливають на нас?
Поспостерігайте за собою. Коли ви гладите кішку або собаку, що відбувається з вами? Вам стає легше спілкуватися з тим, хто знаходиться в цей момент з вами, ви заспокоюєтеся, думки вибудовуються в певному порядку, неприємні емоції зникають. Це спостереження. А ось з точки зору фізіології у людини знімається напруга м'язів, поліпшується травлення, знижується тиск, багатьох приємно хилить в сон.

Чому це відбувається? Всі тварини - біоенергетики. Вони чутливі до негативної енергії, яка виходить від ваших думок або ваших хворих органів. До того ж вони вміють перетворювати її в позитивну. Тому коли вам погано, у Вас безрадісні думки, болить живіт або голова, наші вірні друзі обов'язково реагують.
Існують навіть спеціалізовані центри, в яких «працюють» спеціально навчені тварини, які не є вихованцями хворого. Крім прямого спілкування з тваринами, в таких центрах використовуються картинки, іграшки, розповіді про тварин, фільми з їх участю і т.д. Можна зробити висновок, що доглядаючи за хворою твариною, людина отримує унікальну можливість вилікуватися і від своєї недуги, переймаючись духом любові і співчуття. Так як же не лікувати свого улюбленця, адже він, по суті - наш домашній лікар.
Слід зазначити, що тварини допомагають не тільки людям, а й один одному, співпереживають і співчувають один одному під час хвороби. Кішка довго сидить поруч з хворою собакою, а собака охороняє захворілу кішку.
Читайте також: Як тварини спілкуються між собою
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!









