
Чи можна самостійно почистити собаці зуби?
Не всі собаки дозволяють чистити їм зуби. Тому дуже важливо привчити домашнього улюбленця до чищення зубів з раннього віці. Ця процедура повинна ввійти в регулярний розпорядок дня тварини. Втім, дорослу собаку також можна привчити до такої гігієнічної процедури.
Чищення зубів у собак
Чищення зубів у собак необхідно робити не поспішаючи і дуже обережно. Слідкуйте за тим, щоб собака Вас не вкусила. Якщо ви зрозумієте, що тварина категорично проти чистки зубів, то краще за все звернутися до ветеринара. Можливо, він порадить вам вдатися до альтернативного способу очищення зубів і всієї ротової порожнини. Як варіант, можна розглянути можливість використання різних ополіскувачів для рота.

Зубна щітка і паста для собак
Перш ніж здійснити чистку зубів своєму собаці вам знадобляться певні приналежності. Ніколи не використовуйте звичайну зубну пасту, якою користуєтеся самі! Це може привести до серйозних проблем зі здоров'ям вихованця. Користуватися необхідно виключно спеціальними зубними пастами для собак. Важливо підібрати таку пасту, яка за запахом і смаком буде подобатися тварині. Як і зубна паста, зубна щітка повинна бути спеціально для собаки.

Перед початком процедури вичавіть трішки зубної пасти на щітку. Нехай вихованець спробує її на смак. Далі злегка підніміть вихованцеві губу і повільними рухами почніть чистити зовнішню сторону зубів і ясна. Особливу увагу приділяйте заднім зубам, правда, собаки не завжди дозволяють це зробити. Чистити зуби необхідно спочатку з одного боку рота, а потім з другого. Якщо собака трошки вперлась, то спробуйте припинити процедуру, але обов'язково продовжите її дещо пізніше. Згодом ваш домашній улюбленець звикне до цього корисного заняття.
Найкраще привчати собаку до чищення зубів без застосування зубної щітки. Замість неї можна використовувати ваш палець. Коли вихованець трішки звикне, можна переходити до щітки. При використанні зубної щітки ніколи не натискайте сильно на зуби і ясна. Необхідно плавно, без особливих зусиль, провести чистку зубів з одного боку, а потім з другого. На перших етапах не варто намагатися чистити задні зуби. Це можна робити, коли тварина вже звикла до чищення.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!









